O nas


Firma ARTEUS jest idealnym wyborem dla klientów, którzy wymagają od swoich firm transportowych zaangażowania i kompetencji. Zdajemy sobie sprawę, że czas jest dla Państwa bardzo cenny, dlatego też nie marnujemy go, a staramy się dołożyć wszelkich starań aby wykorzystać go produktywnie. Pozwalamy naszym klientom skoncentrować się na własnej produkcji, podczas gdy my zajmujemy się transportem.

Jako zespół staramy się być jak najbardziej elastyczni, wciąż doskonaląc się i dostosowując do potrzeb rynku. Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości usług, które są całkowicie zorientowane na zadowolenie klientów.

Uważamy, że jako firma zajmująca się transportem, musimy jak najlepiej sprostać zadaniu ciągłego kontaktu z klientem. Dlatego też, nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze znajdują się dla Państwa w zasięgu (telefon, komunikatory, giełdy, kontakt e-mail)

Wiemy, że dla naszych klientów cenna jest każda minuta. Nasz wykwalifikowany zespół w każdej chwili jest gotów odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania w ciągu kilku minut. Dotyczy to zarówno wyceniania transportu, jak i uzyskiwania informacji dotyczących transportów bieżących.

Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko usługodawcą, ale i partnerem. Dlatego też, o ich produkty dbamy tak samo, jak o własne.


 

  • Infolinia:
    +48 (74) 819 93 03

    Biuro:

    os. Błękitne 27
    58-200 Dzierżoniów