Nasza oferta


Świadczymy usługi na terenach niemalże całej Europy. Obejmujemy swoim zasięgiem Niemcy, kraje Beneluksu, Wielką Brytanię, Czechy, Węgry, Słowację, Włochy, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Szwajcarię, Austrię, a ponadto Rumunię, Bułgarię, kraje byłej Jugosławii oraz Skandynawię.


Nasze najczęstsze cele to Europa Zachodnia i Południowa, posiadamy jednak doświadczenie w przewozie towarów do wszystkich wymienionych wyżej krajów. Każdą trasę pokonujemy z pewnością i zaangażowaniem, dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani w stu procentach.

Środkiem naszej działalności są auta o przestrzeni ładownej od 8 do 10 europalet przewożące ładunki do 1200kg. Jednak dzięki naszym sprawdzonym i stałym partnerom świadczymy usługi w transporcie o przestrzeni ładunkowej do 38 palet i 24 000kg.

Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania, dlatego też podejmujemy się zadań pozornie niemożliwych. Aby zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu zajmujemy się zarówno zleceniami jednorazowymi, jak i działalnością kontraktową.

Profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które powodują, że chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie poszerzamy zakresy działalności.


  • Infolinia:
    +48 (74) 819 93 03

    Biuro:

    os. Błękitne 27
    58-200 Dzierżoniów